İlahi Din Veya Tanrı Değildir

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Mistik tarafından oluşturulan İlahi Din Veya Tanrı Değildir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,076 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı İlahi Din Veya Tanrı Değildir
Konbuyu başlatan Mistik
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Zervan KAYA

Felsefe.net
Yeni Üye
Dostlar,
Bildiğim kadarıyla Felsefe, bilgi edinme, öğrenme gibi bir değer olduğunu söylüyorlar hocalarımız,bu da güzel bir değer benim için,bende sizlerden öğrenmek için buradayım, lütfen kişisel hakaretler, aşağılamalar, kişiye karşı olumsuz tepkiler doğru olduğuna ve hedefimize gayemize yardımcı olmıyacağı kanısındayım, anlayışınız için tesekkür ederim.
Değerli hocalarım ben şu sonsuzluğu, yokluğu (hiçilik hiç olma) olguyu bir türlü kavrayamıyorum, mümkünse bana bu olgular hakkında örnrklerle beni aydınlığa kavuştururmusunuz, teşekkürler

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Dostlar,

Değerli hocalarım ben şu sonsuzluğu, yokluğu (hiçilik hiç olma) olguyu bir türlü kavrayamıyorum, mümkünse bana bu olgular hakkında örnrklerle beni aydınlığa kavuştururmusunuz, teşekkürler

Dostum
Sonsuzluk başka bir şeydir yokluk (hiç olma) başka (bambaşka)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Değerli hocam bıraz daha açarmısın

Değerli hocam

ben şu sonsuzluğu, yokluğu (hiçilik hiç olma) olguyu bir türlü kavrayamıyorum, mümkünse bana bu olgular hakkında örnrklerle beni aydınlığa kavuştururmusunuz,

demişsiniz

Sonsuzluk başı sonu sınırı olmamaktır (Bitişli ve başlangıçlının antisidir. Sonlunun antisi.)
Yokluk varlığın değili ya da antisidir
Hiç hep ya da her'in değili ya da antisi

Olgu mu denmeli? bilmiyorum. Kavramlar(ımız). Dil düzeyinde ürettiğimiz kavramlar.

Bence siz ne dediğinizi açmalısınız

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar