Aden (Yüzük Etkisi)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Aden (Yüzük Etkisi) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Aden (Yüzük Etkisi)
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
ADEN jpg.jpg

Yüz yıllar önce ADEN liler dunyamızı zıyaret ettıgınde ınsan ırkı henuz gelısmıs duzeyde degıldı Aden ırkı once ınsanları ızledı sonrasında gozlemledı ve sonrasında ufak ufak yardım ettıler bunu yaparken de sekıl degıstırıp ınsanlar gıbı olup ınsanlıgın gelısımıne katkı sagladılar

Adenya cok gelısmıs bir ırka sahıp ve saklı olan bır gezegen tarıh boyunca adenya ırkı arastırılmıs olsa bıle henuz netıceye varılamamıs olması ADENYA yı özel kılıyor Adenyalılar mavı renkte olup burun yapısına sahıp degıller sekıl degıstırebılen yapıda olmaları adenlılerı ozel kılıyor

Arastırılan kaynaklarda adenyalılar çok gelişmiş duzeyde ve ustun ırk olarak bılınıyor

Bu yazı dızısınde Adenya lıları sıze anlatacagım uzun bır macera yazı dızısı olacak ilk konu

ADEN YUZUK ETKISI

Ikıncı konu

ADEN BAŞLANGIC

konusu olacak

Sımdılık konusunu actım yazmaya basladıgım an bu konuda kı bu yazıları sılıcem bılım kurgu fantastık ve macera temalı bır yazı dızısı hazırlayacagım haftaya yazabılırım dıye dusunuyorum eger haftaya yazamazsam bır sonra kı hafta mutlaka yazabılırım dıye dusunuyorum

Konuyu actım cunku bu konuyu ısleyecegımı ıfade etmek ıstedım Akabınde tamamen kurgu olacak olması kendını ozel kılacak mını bır kıtap da dıyebılırım her gun tasarımları ve kurguları yapıyorum bakalım umarım ortaya begenebılecegınız eser ortaya cıkar dıyelım...

YAZIM ASAMASINI BEKLIYOR

BÖYLE.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Konular

Yeni Mesajlar