Felsefe Twitter 2

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Felsefe Twitter 2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,011 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Felsefe Twitter 2
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Grip durumum eskiye göre daha iyi yaa koca kış sen grip olma yazın sıcağında grip ol hehe 🤪 yarın yeni konular acicam bunu ifade etmek istedim

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yarın açacağım konular

İpstouch Metodu

konu başlığını İpswich Town dan esinlenerek yaptım neden İpswich menagerlik oyunlarında çoğu zaman alt liglerden takım aldığım zaman İngiltere alt ligden bu takımı alırdım bende hem bu kulübü onurlandırmak hemde eski anılarımı tazelemek istedim

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
İkinci konu ise

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Grohneng Sistemi

Bu sistemi yazabilirmiyim bilemiyorum çünkü grip olmam benim enerjimi tüketiyor akabinde ipstouch konusunda ne kadar zaman harcarim bilemiyorum ipstouch konusu başlangıç konusu olacak o yüzden uzun sürme ihtimali yüksek o yüzden zaman sorunu yaşarsam ki olacak grohneng Sistemi sarkabilir diye düşünüyorum

Söylediğim üzere yazılacak işlenecek sunulacak çok konu çok proje çok sistem var benden bir tane daha olsa anca tamamlanır 🤪

Ciddi söylüyorum bende blöf olmaz zamanı geldiğini hissettiğim konular sizlerle birlikte olacak

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Rabbim bize evlat henüz vermedi evlat özlemi çok zor insan sevgisini atamıyor ve içinde biriktiriyor cok zor bir durum eşim için daha da zor bu konuda onu hiç kirmiyorum sözünü dahi açmıyorum

Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin inşallah sizlerden bu konuda bize dua etmenizi istiyorum kimbilir içinizde duası kabul olan olur bizim eve de hayırla gelir inşallah gönlümden hep ikiz evlat geçiyor rabbim nasip eder mi bilemiyorum yine de rabbim dogrusunu bilir şükretmek den başka bir şey düşünmüyorum

Evlatlarım olsaydı onları çok donanımlı yapacağım aşikar her konuda gelisimlerin de çok katkım mutlak olacak ama hayırlı evlatlar olması ilk dileğim ta bı

Sizlerden bizler için bu konuda dualarınızı bekliyorum

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Genel manada ifade edeceklerim bu şekilde hayırlı geceler diliyorum böyle 🙏

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
İçimde ki evlat özlemi o kadar büyük ki bunu kelimelerle anlatmak çok zor şöyle sarılsam öpsem bana baba dese dunyalari verseler değişemem

Bunu anlayabilmeniz çok zor yasayinca insan farkedebilir yıllarca kardeş özlemi yasadim hiç bitmeyen bir özlem bunun üstüne evlat özlemi eklendi belki hiç olmayacak bilemem ama şunu ifade edeyim çok zor bir durum yinede şükür ediyorum

İçimde ki kor alevi çok büyük bunu size söylemek istedim çünkü size karşı hep dürüst oldum böyle de olacak

Sizlerin dualarına ihtiyacım var

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun konuları ıslemek ıcın geldım eger zamanı olumlu kullanabılırsem bugun sıze zengın bır ıcerık sunabılırım dıye dusunuyorum herneyse ben cok fazla zaman kaybetmeden konuyu ıslemeye baslayayım...

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yakın zaman da yeni yazılar yazmayı umut ediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Konular