Teizm kapitalizmi.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde İgnostik felsefeci tarafından oluşturulan Teizm kapitalizmi. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Teizm kapitalizmi.
Konbuyu başlatan İgnostik felsefeci
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İgnostik felsefeci

İgnostik felsefeci

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Felsefe
Ünvan
Master degree
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Epistemoloji
Kurtuluş için küçük bir bedel sadece,(sistemi yönetmek gibi bir amacım yok, sistemden kurtulmak en güçlü amaçtır, (dinsel kapitalizm)
bu basit bir hesap, bu evrenin sonu belli, kaynakları sınırlı, hayat başı boş bırakılırsa, hayatın varlıgı sona erer,
Düzenleme gerek, bunu bilen tek kişiyim,
Buna engel olma iradesine sahip tek kişi
Benim mantıgım bu, evrendeki %50 yi
Yok etmek, böylece asıl denge başlıyacak
Ve evren, bile kendi iradesini kullanabilecek. ,mümkün degil dediler,
Mümkün oldugunu kanıtladım,
Sen delisin dediler, deliliğin, akıl ve mantıgın özü oldugunu kanıtladım ve öngörülerim, (KEHANETLER) teker teker çıktı.
Sen Bi insansın dediler, mantık tanrısı oldugumu kanıtladım..
En önemlisi tanrıdan daha degerli birşey yok dediler, fakat ben, tanrıdan daha degerli birşey oldugunu, kanıtladım...

Şimdide şunu kanıtlamak üzereyim,
İnsanlar, bu gezegende ki her memeli içgüdüsel olarak,kendini çevreleyen, bir ortam oluşturur.

Ama siz insanlar, bunu yapmıyorsunuz,
Siz belirli bir alana yerleşip, çogalıyorsunuz,
Sonunda bütün Dogal kaynaklar yok, olana kadar buna devam ediyorsunuz

Hayatta kalmak için yapabilicegınız, tek şey, Olarak sa, başka bir alana, yayılmak, kalıyor.

Bu gezegende aynı yöntemi kullanan, bir başka, organizma daha var,
Ne oldugunu bilmiyorsunuz, , ama ben biliyorum,
Bir virüs insan türü bir hastalık, bu gezegende bir kansersiniz,
Bir tür salgın,
Ve bizde (ignostisizm) tedaviniz,

Biz, gittikçe çogalıyoruz, ve zamanı gelince sistem virüslerden(teistlerden) temizlenecek ve evren özgür olucak..
Evren özgür olunca, kötülük özüne yani Dogal olucak tıpkı hayvanlar gibi işte o gün, her olasılık sadece evrenin dogasıyla sınanacak! En zor kararları en güçlü irade ler verir.....
Son olarak şunu söylemek istiyorum hiç bir servet zamanı satın alamaz bu yüzden benim yeteneğim satılık degildir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Konular

Yeni Mesajlar