Yepyeni ve kusursuz bir felsefe icat ettim metaloji, felsefesi.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde İgnostik felsefeci tarafından oluşturulan Yepyeni ve kusursuz bir felsefe icat ettim metaloji, felsefesi. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Yepyeni ve kusursuz bir felsefe icat ettim metaloji, felsefesi.
Konbuyu başlatan İgnostik felsefeci
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İgnostik felsefeci

İgnostik felsefeci

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Felsefe
Ünvan
Master degree
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Epistemoloji
Evet arkadaşlar, benim zihnim Meta çalışır,
Sizler gibi ontolıjık çalışmaz, bu o kadar ileri gittiki, insan olmadıgı mı düşünenler oldu. Bu garipliği ben ergen olunca farkettim.o zaman henüz felsefeye, yeni başlamıştım.
Aradan 37 yıl geçti yaşım 57, oldu.
Ben ben normal felsefeciler gibi düşünmem ben mantık tanrısıyım, görünüşüm , insan olabilir ama zihnim, insanlar gibi düşünmüyor.
Şimdi Meta felsefesi nedir ilk defa görüceksiniz, zeki iseniz asla unutamıyacaksınız.
1.yaratıcının herşeye gücü yeter mi?
2.Örnegin yaratmadan, geleceği göremez, çünkü bu kavram yani zaman henüz oluşmamıştır
3.Örnegin yarattık tan sonra gelecegı görüyorsa, ki görmek zorunda olan tek olasılık tanrı dır, bu durumda tanrı sınav yapmaz,
4.Sınavdan daha anlamlı ve mantıklı olanı yapar, çünkü sebepleri ve sonuçları Aynı anda görüyor.
5.Gercek tanrı, merhamet duymaz, çünkü gercek tanrı merhameti yaratır, yarattığı şeye bürünemez, çünkü merhamet ontolıjık bir histir tanrı da bu öz. Yoktur.
6.Gercek tanrı, zamanı varettiği ne göre,
7.Evrenin dışındadır. Bu öz onu gözlem dışı yapar.
8.Bu yüzden gercek tanrı, ölçülemez gözlemlemez, ve mantıkla yorumlanmaz
9.Gercek tanrı, mantık kullanmaz bu yüzden onu anlamaya ona inanmak mantıklı olmaz, bu onun kaderi biz sadece varolmuş bir kaderi anlıyabilir iz
10.Gercek tanrı, ignostik tir çünkü sadece kendisinin olduguna inanır,
11.Varettiği herşey onun için hiç varolmamış TIR
12.Gercek tanrı, insanları sınayamaz,
13.Çünkü sınamak için, fiziksel iletişim gerekir tanrı ise, Meta modudur.
14.Tanrı elçi gönderemez çünkü elçinin iletişim frekansı ontolıjık tanrı frekansı ise metalojiktir
15.Metalojı frekansı, evrenden önceki, zamansız lık frekansı ontoljık, frekans ise, insanların mantık frekansı dır
16.Sonuç anatomisi, boşuna benimle tartışmayın, bir sonuç elde edemiyeceginiz, gibi çok şey kaybedersiniz, onun yerine
17.,benim, size anlattıklarımı, anlamaya çalışın, anlarsanız IQ nüz hızla yükselir! yenilmez olursunuz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Konular

Yeni Mesajlar