Hadi gelin basit teolojı felsefesi yapalım.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde İgnostik felsefeci tarafından oluşturulan Hadi gelin basit teolojı felsefesi yapalım. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 44 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Hadi gelin basit teolojı felsefesi yapalım.
Konbuyu başlatan İgnostik felsefeci
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İgnostik felsefeci

İgnostik felsefeci

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Felsefe
Ünvan
Master degree
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Epistemoloji
Harika bir soru buldum, hadi basit teolojı felsefe si yapalım.
Sizce hangisi daha kötü?

Şeytan sadece Allaha karşı geliyor ve ademe secde etmiyor, yani şeytanın, insanlarla işi yok sadece ademe secde etmiyor,
Gelelim Allaha, masum bir ateist hiç günahı yok tek sucu ateist olmak Allah onu, alıyor ateşte kızartıyor derisi, yanınca tekrar, deri oluşturup tekrar yakıyor.
Bu durum sonsuza dek devam ediyor,

) (ben gerçekten şeytana acımaya başladım,insanlar inanmıyor diye yanıyor üstelik insanların, iradesi var, fakat, Şeytanın iradesi bile yok. Sırf acı çekmek ve ademe secde etmemek için oluşmuş bir tür mahlukat, şeytanın durumu dahada vahim,, 😂, çünkü Havva bile şeytandan daha kötü olmasına ragmen yasak elmayı yiyerek tanrıya karşı gelmiş, yani havanın şeytanın yaptığından daha, ağır bir ihanet
Ama Allah havvaya bir sans daha vermiş şimdi soralım şeytanda bir şansı haketmiyor mu? 😉Bence şeytan havadan daha fazla hakediyor,
İyiki böyle tanrılar yok, o dönem artık sona eriyor, ben bu döneme altın ateizm çagı diyorum yani anlamı kutsal uyanış demektir

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Konular